Spa kompleksas ,,Afroditės kerai“

spa proceduros vilniujeJūsų laukia prabangus 90 min. trukmės spa ritualas, pasižymintis stipria vynuogių atstatomąja galia, kuris simbolizuoja neblėstantį gyvybingumą bei ilgą gyvenimą. Šis ritualas leis Jums visiškai atsipalaiduoti ir pasinerti į kvapų vulkaną.

Spa ritualą sudaro:

  1. Viso kūno šveitimas su ,,Bordoux“ raudono vyno šveitikliu, kurį sudaro apvalūs jūros druskos kristalai ir yra prisotintas raudonojo vyno ir miško uogų ekstrakto. Skirtas tiek sausai,tiek drėgnai odai. Šveitiklis lengvai bei giliai prasiskverbia į odą ir gali veikti kaip jos valiklis, šalinantis toksinus, nešvarumus, negyvas ląsteles, kuris puikiai nušveičia, maitina ir atgaivina.  Trukmė 30 min.
  2. Dušas
  3. Atpalaiduojantis viso kūno masažas su raudono vyno masažine kauke, pasižyminčia gaiviu ir sodriu romantišku uogų aromatu. Kaukė įmasažuojama į visą kūną, kuri atstato gilesnius odos sluoksnius, suteikia odai spindesio, elastingumo, oda tampa lygi, sudrėkinta ir aromatinga. Tai paskutinis spa komplekso produktas po kūno šveitimo. Trukmė 60 min.

Rezultatas: atpalaiduoja, sumažina stresą bei įtampą, gerina kraujotakos procesus, tonizuoja, giliai maitina, švelnina ir drėkina odą. Palieka malonų šviežių miško uogų ir „Bordoux” raudono vyno  aromatą. Po šios procedūros Jūs jausitės atsipalaidavę, kupini žavesio ir gyvenimo džiaugsmo.

Ir dar šiek tiek apie Norden kosmetiką…..

Norden Cosmetics yra natūralios kosmetikos prekės ženklas. Norden Cosmetics produkcijai pagaminti naudojamos išskirtinai natūralios, gamtoje randamos augalinės kilmės medžiagos. Dauguma sudedamųjų kosmetikos dalių yra iš ekologinių žemės ūkių. Šioje kosmetikoje nėra jokių konservantų, naftos produktų, parabenų, sintetinių dažiklių , o daugelis Norden Cosmetics produktų yra parfumuoti natūraliais aliejais.

Norden Cosmetics šveitikliai sudaryti iš specialiai apdorotų ( užapvalintų ) druskos kristalų ( arba cukraus ), vertingų aliejų ir sviestų, leidžiančių švelniai, bet veiksmingai pašalinti negyvas ląsteles.  Produkto sudėtyje nėra vandens, todėl galimybė daugintis mikrobams sumažinta iki minimumo.

Norden Cosmetics masažinės kaukės sudarytos iš lėčiau į odą susigeriančių aliejų ir sviestų. Dėl sudėtyje esančių ir regeneruojančiomis savybėmis pasižyminčių kakavos ir sviestmedžių sviestų, masažinės kaukės yra itin rekomenduojamos dehidratuotai ir elastingumo netekusiai odai, paveiktai neigiamų išorės sąlygų (vandens, vėjo, šalčio, saulės). Purios tekstūros masažinės kaukės iš karto tirpsta ant odos ir virsta į aliejų.

Bazinės sudedamosios dalys: kakavos sviestas, migdolų aliejus, simondsijų aliejus, ricinų aliejus, palmių aliejus, sviestmedžių sviestas. Atskirų aromatų masažinėse kaukėse papildomai yra augalinių ekstraktų, eterinių aliejų ir aromatinių medžiagų.