Spa ritualas – AUKSINĖ PALAIMA

Tai puiki galimybė padovanoti brangiam žmogui ar pasidovanoti sau prabanga alsuojančias akimirkas, kurios atpalaiduos, palepins ne tik jūsų odą bei sielą, bet ir panardins į poilsio magiją. Net 2 valandų SPA ritualas suteiks visišką ramybę ir atsipalaidavimą.

 

SPA ritualo metu Jums bus suteikta:

  • Pėdų šveitimas su prabangiu aukso šveitikliu, kuris prisilietęs prie odos, nuo kūno šilumos pradeda tirpti, todėl atliekant šveitimą Jums ne tik pašalinamos negyvos odos ląstelės, bet ir pamaitinama, sudrėkinama oda ( dėl šveitiklio sudėtyje esančio sviestmedžio ir kakavos sviestų). Trukmės 10 min.
  • Atpalaiduojantis viso kūno masažas, atliekamas su aukso masažiniu losjonu su aukso dalelėmis. Dėl ypatingai švelnios ir lengvos masažinio losjonotekstūros, bei prabangių ingredientų, jis puikiai “priimamas” odos receptorių, apgiaubia odą ypatingu aksominiu švelnumu, odai suteikia elastingumo, ji atrodo jaunesnė, stangresnė, nes auksas lėtina kolageno ir elastino irimą. Šis masažas efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą ir pašalina nuovargį. Taip pat teigiamai veikia fizinę ir psichologinę žmogaus sveikatą. Kadangi losjono sudėtyje yra net 24 karatų aukso dalelių, po procedūros ant odos lieka lengvas auksinis spindesys ir malonus aromatas. Oda švytės, bus sudrėkinta, o Jūs jausitės patraukliai bei dar labiau pasitikėsit savimi. Trukmė 60min.

 

  • Atpalaiduojantis pėdų masažas, kuris stiprina nervų sistemą, mažina įtampą, stimuliuoja vidaus organus,  kraujotaką. Pėdose yra daugybė taškų, kuriuos masažuojant išnyksta skausmas, šalinama nemiga ir galvos  skausmai. Taip pat masažas puiki priemonė nuolat dirbančioms,  pavargusioms kojoms. Trukmė 15 min.

 

  • Antistresinis galvos masažas yra vienas iš efektyviausių ir greičiausių būdų ne tik atsipalaiduoti, bet ir pasikrauti teigiamos energijos bei pagerinti savijautą. Šis masažas išvaduoja nuo susikaupusios įtampos, streso, nuramina emocinę įtampą. Todėl pagerės ne tik Jūsų darbingumas, atmintis, bet ir miegas taps dar kokybiškesnis. Trukmė 15 min.

 

  • Veido masažas – tai geriausias būdas kuo labiau atitolinti senėjimo procesus, mažinti neigiamų aplinkos veiksnių įtaką ar naikinti jau padarytą žalą, atstatyti odos elastingumą, sveiką švytėjimą, o svarbiausia – pasitikėjimą savimi.Veido masažas – tai baigiamsis akcentas patirti visišką atsipalaidavimo palaimą. Trukmė 20 min.

 

PASIŪLYMO SĄLYGOS:

  • SPA ritualo trukmė – 2 val.
  • Kaina vienam – 89eu., dviems – 178eu.
  • Būtina išankstinė registracija.