DUK

thai spa vilnius

▪ Kaip reikia ateiti apsirengus į masažo saloną, ar yra kažkoks  specialus “aprangos kodas”?

Apranga masažo salone neturi reikšmės, galima ateiti apsirengus tais drabužiais, kurie Jums patinka ir yra patogūs.

 

▪ Kur reikėtų palikti vertingus daiktus, ar administracija juos saugo?

Vertingus daiktus rekomenduojame pasiimti į  masažo kambarį.

 

▪ Ar galima iškart po darbo ateiti į masažo saloną? Ar yra galimybė nusiprausti po dušu? Ir ką reikėtų pasiimti su savimi: persirengimui skirtus drabužius, šlepetes, rankšluostį?
Mūsų salone yra dušo kabina. Vonios kambaryje yra pilnas komplektas higienos priemonių: šampūnas ir kondicionierius, dušo želė, chalatas, rankšluosčiai, šlepetės. Pasiimti daiktų su savimi nėra būtina.

 

▪ Kaip apsirengę būna  masažo meistrai ir  kokia apranga suteikiama masažo metu?

Tailando ir Kambodžos meistrai vilki darbui skirtas medvilnines uniformas. O klientams, kuriems atliekamas tailandietiškas (sausas) masažas, duodamas medvilninis kostiumas. Kai pasirenkamas masažas su aliejumi, Jums duodamas vienkartinio naudojimo bikinis, o tas kūno dalis,  kurios nėra pridengtos, siūlome užsidengti rankšluosčiu.

 

Geriausias laikas masažui
tailando masazo salonas vilniuje
  • Masažai moterims
  • Masažai vyrams
  • Tik sertifikuoti meistrai

 

▪ Ar pas mus suteikiamos erotinės paslaugos?
Ne! Mes esame sveikatingumo centras  ir visi klausimai, susiję su erotika, čia nepageidaujami.

 

▪ Kokie apribojimai yra taikomi salono lankytojams?

Garsus kalbėjimas telefonu, (kadangi trukdoma kitiems klientams). Prieš masažą  nepatartina persivalgyti ar gerti daug skysčių. Taip pat masažai neatliekami  apsvaigusiems, neblaiviems bei  agresyviems asmenims.

 

▪ Kam reikėtų palikti arbatpinigius, kada, kiek ir  ar tai įtakoja pasalaugų kokybę?
Arbatpinigiai paliekami už masažą – tai yra tradicija Tailande ir Kambodžoje, nes paliekant  arbatpinigių Jūs įvertinate ir atsidėkojate už masažuotojų atliktas paslaugas. Arbatpinigius galite paduoti asmeniškai masažuotojams arba palikti specialioje dėžutėje. Jei ir  nepaliksite arbatpinigių, tai neįtakos masažo kokybės. Taip pat masažo salono svečiai yra vaišinami arbata ir bendrauja su administratoriumi, už  gerą ir malonų aptarnavimą,  klientai taip pat gali palikti jam arbatpinigių. Klausimas – kiek duoti – labai individualus ir priklauso nuo  Jūsų dosnumo bei galimybių.

 

▪ Jei atvykote apsirengęs prabrangiu  kostiumu, ar  galima eiti į aliejinius masažus, ar neliks dėmių  ant drabužių?
Mūsų Salone naudojama hipoalerginės kokybės natūralūs  aliejai, kurie yra gerai įsisavinami ir lengvai nuplaunami. Dėl kostiumų  ir kitų drabužių, masažo salone yra pakabų, ant kurių galite pasikabinti savo drabužius, nebijodami, kad juos sugadinsite.

 

Visi masažų aprašymai čia →

Mūsų kontaktai  →