Nugaros masažas. Kodėl skauda nugarą?

gydomasis nugaros masažas

Jaučiate sąstingį pečių srityje? Nusibodo varginantis skaumsas nugaroje ir galūnių tirpimas trigdo nuolatinę veiklą? Tada skaitykite toliau.

Masažo terapija gali suteikti žymų gyjimą ir skausmo sumažėjimą žmonėms, kenčiantiems nuo nugaros skausmo, kylančio dėl padidėjusio raumenų tonuso ir įsitempimo, jei konkretūs raumenys yra nuolatos aktyvinami.

Kodėl atsiranda nugaros skausmas?

Specialistai aiškina, kad dauguma žmonių nesuvokia, jog tik du svarbūs raumenys juosmenyje ir sėdmenyse atlieka didžiausią vaidmenį skausmo atsiradimui.

Juosmens raumenys nuolatos dirginami, kai apatinė kūno dalis įdarbinama, kol viršutinė kūno dalis visiškai nejuda. Jei vis labiau nuvarginami šie raumenys, nugaros skausmas gali pereiti į aštrų ir sekinantį. Duriantis, įkyrus skausmas apatinėje juosmens dalyje yra hypertonuso (per daug įsitempusių raumenų) simptomas.

Sėdmenų raumenys dažnai sukelia skausmą, kai juosmens raumenys yra pastoviai įtempti. Juosmens raumenų disfunkciją kompensuoja sėdmens raumuo. Dėl kompensacijos pastarajame raumenyje kyla uždegimas, pasireiškiantis kojų tirpimu.

Dažniausia veikla, kuri skatina nugaros skausmo atsiradimą:

  • Sunkių  daiktų kėlimas pasilenkus
  • Indų plovimas pasilenkus prie kriauklės
  • Sėdėjimas susmukus kėdėje
  • Bėgimas nelygiu grindiniu

Specialistai koncentruojasi ir atgaivina pagrindinius nuolatinės įtampos nuvargintus raumenis. Juosmens ir sėdmenų raumenys tuo pat metu turi būti tempiami ir masažuojami terapeuto tam, kad sumažintų apatinės nugaros dalies skausmą. Paprastai klientams skausmas sumažėja derinant juosmens ir sėdmenų masažo režimą.

Mūsų salono masažo specialistai rekomenduoja 5 masažo sesijas. Jei problema nėra įsisenėjusi, skausmui sumažinti pakanka tik vieno masažo.

Rekomenduojame:

Išbandykite naują nugaros masažą Thara Thai >>

Nugaros masažas su 50% nuolaida >>

Visos masažu akcijos čia >>

Užsiregistruokite procedūrai šiandien! – spauskite čia >>

Kosmetika (1)
Naujienos (25)
Kaip atstatyti turimus taškus
Dovanų kuponai
Geriausias laikas masažui
tailando masazo salonas vilniuje
  • Masažai moterims
  • Masažai vyrams
  • Tik sertifikuoti meistrai